Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Source
bo: ཁུངས
