Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Media
gl: Medios

en: Domain
gl: Dominio

en: Security
gl: Seguranza

en: Source
gl: Orixe

en: Mapping
gl: Mapeo
