Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Security
id: Keamanan

en: Source
id: Sumber

en: Base URL
id: URL dasar

en: Mapping
id: Pemetaan
