Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Media
ja: メディア

en: Domain
ja: ドメイン

en: Security
ja: セキュリティー

en: Source
ja: ソース

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Mapping
ja: マッピング
