Imotilux (2.0.1) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
el: Οι σελίδες ενός δεδομένου επιπέδου ταξινομούνται πρώτα κατά βάρος και έπειτα κατά τίτλο.

en: Depth
el: Βάθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Outline
el: Διάρθρωση

en: View
el: Προβολή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Add child page
el: Προσθήκη θυγατρικής σελίδας

en: Printer-friendly version
el: Εκτυπώσιμη μορφή

en: Content type for child pages
el: Τύπος περιεχομένου για τις θυγατρικές σελίδες

en: Remove from outline
el: Αφαίρεση από τη διάρθρωση βιβλίου

en: Unknown export format.
el: Άγνωστος μορφότυπος εξαγωγής.

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Up
el: Επάνω

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Menus
el: Μενού

en: Print
el: Εκτύπωση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Collaboration
el: Συνεργασία

en: Title changed from %original to %current.
el: Ο τίτλος άλλαξε από %original σε %current.

en: No changes were made
el: Δεν έγινε καμία αλλαγή

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
el: Η δημοσίευση με τίτλο %title μπορεί να προστεθεί στην ιεραρχία χρησιμοποιώντας την καρτέλα Διάρθρωσης.

en: Show block on all pages
el: Το μπλοκ να εμφανίζεται σε όλες τις σελίδες

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
el: Οι χρήστες με την άδεια %outline-perm μπορούν να προσθέτουν όλους τους τύπους περιεχομένου.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Edit order and titles
el: Επεξεργασία σειράς και τίτλων

en: Block display mode
el: Τρόπος προβολής μπλοκ

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
el: Τύπος περιεχομένου για το σύνδεσμο <em>Προσθήκη θυγατρικής σελίδας</em>
