Imotilux (2.0.1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
et: Antud taseme lehed kuvatakse esmalt kaalu ja seejärel nime järgi.

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Outline
et: Sisukord

en: View
et: Kuva

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Add child page
et: Lisa alamleht

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Content type for child pages
et: Alamlehtede sisutüüp

en: Remove from outline
et: Eemalda sisukorrast

en: Unknown export format.
et: Tundmatu ekspordi vorming.

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Mode
et: Viis

en: Up
et: Üles

en: Navigation
et: Menüü

en: Menus
et: Menüüd

en: Print
et: Prindi

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Title changed from %original to %current.
et: Pealkiri %original muudetud pealkirjaks %current.

en: No changes were made
et: Muudatusi ei tehtud

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
et: %title võib lisada hierarhiasse uuesti kasutades Joonduse lehte.

en: Show block on all pages
et: Ploki näitamine kõigil lehtedel

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
et: Kasutajad, kellel on %outline-perm ligipääsuõigus, saavad lisada kõiki sisutüüpe.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Edit order and titles
et: Muuda järjestust ja pealkirju

en: Block display mode
et: Ploki kuvarežiim

en: Page has Children
et: Lehel on alamlehti

en: Has Children
et: On alamlehti

en: 1st parent
et: Esimene vanem

en: 2nd parent
et: Teine vanem

en: 3rd parent
et: Kolmas vanem

en: 4th parent
et: Neljas vanem

en: 5th parent
et: Viies vanem

en: 6th parent
et: Kuues vanem

en: 7th parent
et: Seitsmes vanem

en: 8th parent
et: Kaheksas vanem

en: 9th parent
et: Üheksas vanem
