Imotilux (2.0.1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Outline
eu: Aurkibidea

en: View
eu: Bista

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Add child page
eu: Gehitu menpeko orria

en: Printer-friendly version
eu: Inprimatzeko egokitutako bertsioa

en: Unknown export format.
eu: Esportatzeko formatu ezezaguna.

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Mode
eu: Modoa

en: Up
eu: Gora

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Menus
eu: Menuak

en: Print
eu: Inprimatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Title changed from %original to %current.
eu: Izenburua aldatu egin da %original-(e)tik %current-(e)ra.

en: No changes were made
eu: Ez da aldaketarik egin

en: Show block on all pages
eu: Erakutsi blokea orri guztietan
