Imotilux (2.0.1) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hr: Stranice na datoj razini su poredane prvo po težini a potom po nazivu.

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Outline
hr: Korice

en: View
hr: Pregled

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Add child page
hr: Dodaj podređenu stranicu

en: Printer-friendly version
hr: Inačica za ispis

en: Content type for child pages
hr: Vrsta sadržaja za podređene stranice

en: Remove from outline
hr: Ukloni iz korica

en: Unknown export format.
hr: Nepoznat izvozni format.

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Mode
hr: Režim

en: Up
hr: Gore

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Menus
hr: Izbornici

en: Print
hr: Ispis

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Collaboration
hr: Suradnja

en: Title changed from %original to %current.
hr: Naziv je promijenjen iz %original u %current.

en: No changes were made
hr: Nema promjena

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
hr: %title može biti ponovo dodan u hijerarhiju uporabom oznake Korice.

en: Show block on all pages
hr: Prikaži blok na svim stranicima

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
hr: Korisnici s %outline-perm dopuštenjem mogu dodavati sve vrste sadržaja.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
