Imotilux (2.0.1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Add child page
ka: შვილობილი გვერდის დამატება

en: Content type for child pages
ka: კონტენტის ტიპი შვილობილი გვერდებისთვის

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
