Imotilux (2.0.1) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
kk: Беттер берілген деңгейде іріктелген бірінші көлеміне қарай, екінші атауына қарай.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Outline
kk: Жиек

en: View
kk: Қарау

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Add child page
kk: Балалық бетті құру

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: Remove from outline
kk: Құрылымнан жою

en: Unknown export format.
kk: Белгісіз экспорттау форматы.

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Mode
kk: күй

en: Navigation
kk: Навигация

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Title changed from %original to %current.
kk: Тақырып атауы %бастапқыдан %ағымдыққа өзгертілген.

en: No changes were made
kk: Өзгертулер енгізілмеді

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
kk: %title құрылым қойындыны пайдалана отырып иерархияға қосыла алады.

en: Show block on all pages
kk: Блокты барлық беттерде көрсету
