Imotilux (2.0.1) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Outline
lt: Apybraiža

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Content type for child pages
lt: Turinio tipas dukteriniams puslapiams

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Mode
lt: Būdas

en: Up
lt: Viršun

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Menus
lt: Meniu

en: Print
lt: Spausdinti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Nariai su %outline-perm teisėmis gali kurti bet kurio tipo turinį.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
