Imotilux (2.0.1) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nn: Sider på eit gitt nivå er sortert først etter vekt og deretter etter tittel

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: View
nn: Sjå på

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Add child page
nn: Legg til underside

en: Printer-friendly version
nn: Sjå utskriftsvenleg utgåve

en: Remove from outline
nn: Fjern frå innhaldsregister

en: Unknown export format.
nn: Ukjent eksportformat.

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Mode
nn: Modus

en: Navigation
nn: Navigering

en: Menus
nn: Menyar

en: Print
nn: Skriv ut

en: Title changed from %original to %current.
nn: Overskrifta er endra frå %original til %current.

en: No changes were made
nn: Det vart ikkje gjort endringar

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
nn: %title kan leggjast til i hierarkiet med å bruke «Bokstruktur»-fana.

en: Show block on all pages
nn: Vis blokka på alle sider
