Imotilux (2.0.1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: View
se: Čájet

en: Content type
se: Šládja

en: Page
se: Siidu

en: Print
se: Čálit

en: About
se: Birra
