Imotilux (2.0.1) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sk: Stránky na určenej úrovni sa zoradia najprv podľa váhy a potom podľa názvu.

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Outline
sk: Osnova

en: View
sk: Zobraziť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Add child page
sk: Pridať zviazanú stranu

en: Printer-friendly version
sk: Verzia pre tlač

en: Content type for child pages
sk: Typ obsahu podriadených stránok

en: Remove from outline
sk: Odstrániť z osnovy

en: Unknown export format.
sk: Neznámy typ formátu pre export.

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Mode
sk: Režim

en: Up
sk: Hore

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Menus
sk: Menu

en: Print
sk: Tlačiť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Collaboration
sk: Spolupráca

en: Title changed from %original to %current.
sk: Nadpis bol zmenený z %original na %current.

en: No changes were made
sk: Nevykonali sa žiadne zmeny

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
sk: %title môže byť opäť pridaný do hierarchie pomocou záložky Osnova.

en: Show block on all pages
sk: Zobraziť blok na všetkých stránkach

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
sk: Používatelia s oprávnením %outline-perm môžu pridať akýkoľvek typ obsahu.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Edit order and titles
sk: Upraviť poradie a názvy
