Imotilux (2.0.1) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
sq: Faqet e një niveli të dhënë vendosen fillimisht sipas peshës e pastaj sipas titullit.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Outline
sq: Struktura

en: View
sq: Shfaq

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Add child page
sq: Shto një faqe bijë

en: Printer-friendly version
sq: Version i përshtatshëm për printim

en: Remove from outline
sq: Hiq nga struktura

en: Unknown export format.
sq: Format i panjohur eksportimi.

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione

en: Title changed from %original to %current.
sq: Titulli është ndryshuar nga %original në %current.

en: No changes were made
sq: Nuk është kryer asnjë ndryshim

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
sq: %title mund të rishtohet në gjerarki duke përdorur butonin Struktura.

en: Show block on all pages
sq: Shfaq bllokun të gjitha faqet

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
