Imotilux (2.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: - None -
az: - heç nə -
