Imotilux (2.0.2) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
be: Старонкі дадзенага ўзроўню сартуюцца напачатку па вазе, а потым па загалоўку.

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Outline
be: Кароткі змест

en: View
be: Праглядзець

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Add child page
be: Дадаць дачынную старонку

en: Printer-friendly version
be: Друкаваная версія

en: Content type for child pages
be: Тып змесціва для дачынных старонак

en: Remove from outline
be: Gерамясціць з схемы

en: Unknown export format.
be: Невядомы фармат экспарту.

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Mode
be: Лад

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Menus
be: Меню

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Collaboration
be: Узаемадзеянне

en: Title changed from %original to %current.
be: Загаловак зменены з %original на %current.

en: No changes were made
be: Ніякіх зменаў не зроблена

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
be: %title можа быць дададзены(а) да іерархіі зноў, выкарыстоўваючы закладку Схема.

en: Show block on all pages
be: Паказваць блок на ўсіх старонках

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
be: Карыстальнікі з %outline-perm правамі могуць дадаваць усе тыпы змесціва.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Block display mode
be: Лад паказу блокаў

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
be: Тып змесціва для спасылкі <em>Дадаць дачынную старонку</em>
