Imotilux (2.0.2) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
eo: Paĝoj de nivelo estas unue ordigitaj laŭ pezo kaj poste laŭ titolo.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Outline
eo: Skemo

en: View
eo: Vidu

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Add child page
eo: Aldonu subpaĝon

en: Printer-friendly version
eo: Presebla versio

en: Remove from outline
eo: Forigu de skemo

en: Unknown export format.
eo: Nekonata eksporta formato.

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Menus
eo: Menuoj

en: Title changed from %original to %current.
eo: Titolo ŝanĝita de %original al %current.

en: No changes were made
eo: Neniu ŝanĝoj faritaj

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
eo: %title povas esti aldonita al hierarkio denove uzante la langeton de Skemo.

en: Show block on all pages
eo: Montru blokon sur ĉiuj paĝoj
