Imotilux (2.0.2) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
gl: As páxinas nun nivel dado están ordenadas en primeiro lugar polo peso e logo polo título.

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Outline
gl: Esquema

en: View
gl: Ver

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Add child page
gl: Engadir páxina descendente

en: Printer-friendly version
gl: Versión para impresión

en: Content type for child pages
gl: Tipo de contido das páxinas subordinadas

en: Remove from outline
gl: Quitar do esquema

en: Unknown export format.
gl: Formato de exportación descoñecido.

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Mode
gl: Modo

en: Up
gl: Arriba

en: Navigation
gl: Navegación

en: Menus
gl: Menús

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Collaboration
gl: Colaboración

en: Title changed from %original to %current.
gl: Cambiouse o título de %original a %current.

en: No changes were made
gl: Non se realizaron cambios

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
gl: Podese engadir %title outra vez na xerarquía usando a Pestaña esquema.

en: Show block on all pages
gl: Amosar o bloque en todas as páxinas

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
gl: Os usuarios co permiso %outline-perm poden engadir todos os tipos de contido.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
