Imotilux (2.0.2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Up
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
