Imotilux (2.0.2) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: View
hy: Դիտել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Add child page
hy: Ավելացնել ենթաէջ

en: Printer-friendly version
hy: Տպագրման տարբերակ

en: Unknown export format.
hy: Անհայտ արտահանման ֆորմատ:

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Up
hy: Վերև

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: No changes were made
hy: Փոփոխություններ չեն կատարվել

en: Show block on all pages
hy: Ցույց տալ բլոկը բոլոր էջերում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
