Imotilux (2.0.2) - en to ro translation catalogue (55 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ro: Paginile de la un anume nivel sunt ordonate după greutate şi apoi după titlu.

en: Depth
ro: Adâncime

en: Settings
ro: Setări

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Outline
ro: Structură

en: View
ro: Afişează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Add child page
ro: Adaugă sub-pagină

en: Printer-friendly version
ro: Versiune tipar

en: Content type for child pages
ro: Tip de conţinut pentru paginile copii

en: Remove from outline
ro: Şterge din structură

en: Unknown export format.
ro: Format de export necunoscut.

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Mode
ro: Mod

en: Up
ro: Sus

en: Navigation
ro: Navigator

en: Menus
ro: Meniuri

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Collaboration
ro: Colaborare

en: Title changed from %original to %current.
ro: Titlul a fost modificat din %original în %current.

en: No changes were made
ro: Nu au fost făcute schimbări.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
ro: %title poate fi adăugat din nou ierarhiei folosind tab-ul Structură.

en: Show block on all pages
ro: Afişează blocul pe toatepaginile

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
ro: Utilizatorii care au permisiunea %outline-perm pot adăuga toate tipurile de conținut.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Edit order and titles
ro: Editează ordinea și titlurile

en: Block display mode
ro: Mod de afișare bloc

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
ro: Tip de conținut pentru legătura <em>Adăugare pagină copil</em>

en: Page has Children
ro: Pagina are copii

en: Has Children
ro: Are copii

en: 1st parent
ro: primul părinte

en: 2nd parent
ro: al 2-lea părinte

en: 3rd parent
ro: al 3-lea părinte

en: 4th parent
ro: al 4-lea părinte

en: 5th parent
ro: al 5-lea părinte

en: 6th parent
ro: al 6-lea părinte

en: 7th parent
ro: al 7-lea părinte

en: 8th parent
ro: al 8-lea părinte

en: 9th parent
ro: al 9-lea părinte
