Imotilux (2.0.2) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Outline
ast: Contornu

en: View
ast: Vista

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Add child page
ast: Amestar una páxina fia

en: Remove from outline
ast: Quitar del contornu

en: Unknown export format.
ast: Formatu d'esportación desconocíu.

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Mode
ast: Mou

en: Navigation
ast: Navegación
