Imotilux (2.0.2) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bg: Страниците на дадено ниво се сортират първо по тегло, после по заглавие.

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Outline
bg: Очертание

en: View
bg: Прегледай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Add child page
bg: Добави дъщерна страница

en: Printer-friendly version
bg: Версия за печат

en: Content type for child pages
bg: Тип съдържание на дъщерните страници

en: Remove from outline
bg: Премахни от очертанието

en: Unknown export format.
bg: Непознат формат на експорта.

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Mode
bg: Режим

en: Navigation
bg: Навигация

en: Menus
bg: Менюта

en: Title changed from %original to %current.
bg: Промяна на заглавието от %original на %current.

en: No changes were made
bg: Не бяха извършени никакви промени

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
bg: %title може да бъде отново добавена към йерархията чрез използване на страницата Съдържание.

en: Show block on all pages
bg: Покажи блока на всички страници

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
