Imotilux (2.0.2) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bo: རིམ་པ་འདོན་སྤྲོད་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་དག་དང་པོ་ལྗིད་ཚད་དང་དེ་ནས་ཁ་བྱང་ལ་བསྟུན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་རྒྱུ་ཡིན།

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Outline
bo: མདོར་བསྟན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Add child page
bo: ཡན་ལག་ངོས་ཁ་སྣོན

en: Printer-friendly version
bo: པར་འདེབས་བདེ་བའི་པར་གཞི

en: Content type for child pages
bo: ཡན་ལག་ངོས་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས

en: Remove from outline
bo: མདོར་བསྟན་ནས་འདོར་བ

en: Unknown export format.
bo: རྒྱུས་མེད་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རྣམ་གཞག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Collaboration
bo: མཉམ་ལས

en: Title changed from %original to %current.
bo: ཁ་བྱང་%original་ནས་%current་ལ་བསྒྱུར་ཚར།

en: No changes were made
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གང་ཡང་བྱས་མེད

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
bo: མདོར་བསྟན་གྱི་ཤོག་བྱང་སྤྱད་ནས་གོ་རིམ་དུ་%title་ཡང་བསྐྱར་སྣོན་སྲིད།

en: Show block on all pages
bo: ངོས་ཡོངས་སུ་ལྷུ་ལག་འཆར་བ

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
bo: %outline-perm་སྤྱོད་དབང་ཡོད་མཁན་གྱིས་ནང་དོན་རིགས་ཡོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
