Imotilux (2.0.2) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
bs: Stranice na određenom nivou su prvo poredane po težini i onda po naslovu.

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Outline
bs: Bilješke

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Add child page
bs: Dodaj podstranicu

en: Printer-friendly version
bs: Verzija za printanje

en: Remove from outline
bs: Ukloni iz bilješki

en: Unknown export format.
bs: Nepoznat format za izvoz.

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Up
bs: Gore

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Title changed from %original to %current.
bs: Naslov promijenjen sa %original na %current.

en: No changes were made
bs: Promjene nisu sačuvane

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
bs: %title može biti dodat u hijerarhiju ponovo koristeći Bilješke tab.

en: Show block on all pages
bs: Prikaži blok na svim stranicama
