Imotilux (2.0.2) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
km: ទំព័រ​លើ​កម្រិត​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ ត្រូវ​បាន​តម្រៀប​ជា​ដំបូង​ដោយ​ភាព​សំខាន់ បន្ទាប់មក​ដោយ​ចំណងជើង ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Outline
km: ​គ្រោង

en: View
km: មើល

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Add child page
km: បន្ថែម​ទំព័រ​កូន​

en: Printer-friendly version
km: កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: Content type for child pages
km: ប្រភេទ​មាតិកា​សម្រាប់​ទំព័រ​កូន

en: Remove from outline
km: យក​ចេញពី​គ្រោង

en: Unknown export format.
km: មិន​ស្គាល់​ទ្រង់ទ្រាយ​នាំចេញ ។

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Mode
km: របៀប​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Collaboration
km: កិច្ច​សហការ

en: Title changed from %original to %current.
km: ចំណងជើង​បាន​ផ្លាស់ប្តូរ​ពី %original មកជា %current ។

en: No changes were made
km: គ្មាន​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឡើង

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
km: %title អាច​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​ឋានានុក្រម​ម្តងទៀត ដោយ​ប្រើ​ផ្ទាំង​គ្រោង ។

en: Show block on all pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​លើ​គ្រប់​ទំព័រ

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​ %outline-perm ​អាច​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ទាំង​អស់​បាន​ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
