Imotilux (2.0.1) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lv: Lapas dotajā līmenī vispirms tiek kārtotas pēc svara un tad pēc nosaukuma.

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Outline
lv: Izklāsts

en: View
lv: Skatīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Add child page
lv: Pievienot pakārtoto lapu

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: Content type for child pages
lv: Satura veids pakārtotām lapām

en: Remove from outline
lv: Izņemt no izklāsta

en: Unknown export format.
lv: Nepazīstams eksportēšanas formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Mode
lv: Režīms

en: Up
lv: Augoša

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Print
lv: Drukāt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Collaboration
lv: Sadarbība

en: Title changed from %original to %current.
lv: Nosaukums mainīts no %original uz %current.

en: No changes were made
lv: Izmaiņas netika veiktas

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lv: %title var atkārtoti pievienot hierarhijai cilnē Izklāsts.

en: Show block on all pages
lv: Rādīt šo bloku visās lapās

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lv: Satura tipus var pievienot lietotāji ar %outline-perm tiesībām.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
lv: Satura veids <em>Pievienot pakārtoto lapu</em> saitei
