Imotilux (2.0.2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Outline
mr: रुपरेशा

en: View
mr: बघा

en: Printer-friendly version
mr: मुद्रणसुलभ आवृत्ती

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Menus
mr: मेनूज

en: No changes were made
mr: काहीही बदल केले गेले नाहीत
