Imotilux (2.0.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Outline
te: ఆకృతి

en: View
te: చూడు

en: Page
te: పేజీ

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
