Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Block
af: Blok

en: Table
af: Tabel

en: Color
af: Kleur
