Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
