Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Block
fil: Tipak
