Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Display
de: Aazeig

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Default language
de: Standardsprach
