Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс
