Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Block
nn: Blokk

en: Table
nn: Tabell

en: Color
nn: Farge

en: Default language
nn: Standard språk

en: Hidden
nn: Skjult

en: Relative
nn: Relativ
