Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi
