Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Color
ta: நிறம்
