Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Table
th: ตาราง

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์
