Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Container
ur: کنٹینر

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Icon
ur: آئیکن

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Color
ur: رنگ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
