Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Container
da: Beholder

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default language
da: Standardsprog

en: Expand
da: Udvid

en: Collapse
da: Klap sammen
