Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Container
et: Konteiner

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Expand
et: Ava

en: Collapse
et: Lükka kokku
