Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Container
he: מיכל

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Expand
he: הרחב

en: Collapse
he: כיווץ
