Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Container
ja: コンテナー

en: Parent
ja: 親

en: Settings
ja: 設定

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Expand
ja: 展開

en: Collapse
ja: 折りたたむ
