Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Container
lv: Konteiners

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default language
lv: Pamatvaloda
