Important Information Block (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து
