Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Container
ar: حاوية

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Expand
ar: توسيع

en: Collapse
ar: طي

en: UUID
ar: المعرف UUID
