Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Container
ca: Contenidor

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Expand
ca: Expandeix

en: Collapse
ca: Col·lapsa
