Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Container
jv: Kontainer

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Expand
jv: Kembangna

en: Collapse
jv: Nyusut
