Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Default language
ka: საწყისი ენა
